Top Top

شرکت سرمایه گذاری فیروزه

شرکت سرمایه گذاری فیروزه

فیروزه همکاران در سال 2005 برای باز کردن فرصت های سرمایه گذاری در بازار ایران و محل ایران بر روی نقشه و سرمایه گذاری جهانی تاسیس شد. ما برای اولین بار صندوق سهام ایران در سال 2006، که سرمایه گذاران نهادی و خصوصی از سراسر جهان جذب کرده است راه اندازی شد. از آن زمان، ما به طور قابل توجهی فعالیت های ما گسترش یافته و در حال حاضر ارائه انواع خدمات و محصولات از طریق مدیریت دارایی ما، کارگزاری و بخش مشاوره.

مشاهده وب سایت

اطلاعات بیشتر

با بیش از یک دهه تجربه، فیروزه خود را به عنوان یک پیشگام در معرفی محصولات مالی نوآورانه به بازار سرمایه ایران ایجاد کرده است. ما یک پیشینه ثابت در تولید بازده برتر و ایجاد ارزش پایدار برای مشتریان ما.

اهمیت طراحی سایت ریسپانسیو (واکنش گرا)


از آنجایی که امروزه بیشتر کاربران از گوشی های هوشمند و تبلت خود برای انجام کارهای مختلف استفاده می کنند،وب سایت نیاز دارد تا نسبت به تغییر دستگاه و رزولوشن واکنش نشان دهد.عدم استفاده از این ویژگی سبب اجبار کاربران به مرور سایت شما به وسیله کامپیوتر یا لپتاپ نمی شود،بلکه آن ها را به سمت وب سایت های دیگری که خدمات مشابهی همچون شما ارائه کرده و دارای یک وب سایت حرفه ای و واکنش گرا هستند هدایت می کند.شما باید این امکان را برای مشتریان فراهم کنید که با هروسیله ای بتوانند از خدمات سایت شما استفاده کنند،مگر اینکه اصراری برای نگه داشتن آن ها نداشته باشید! از دیگر عوامل مهم در طراحی سایت ریسپانسیو این است تمام عناصر داخل و خارج صفحه با روش های مختلف بهینه سازی موتورهای جستجو در وسط صفحه قرار می گیرند،پس می توان نتیجه گرفت که طراحی سایت ریسپانسیو سئو-فرندلی است.
این نکته را فراوش نکنید که آمار استفاده کنندگان از گوشی های هوشمند و تبلت ها برای گشت و گذار در محیط اینترنت روز به روز در حال افزایش است،پس طراحی سایت واکنش گرا به معنی جذب تعداد بالایی از کاربران و تبدیل آن ها به مشتری و عدم انجام این کار به معنی از دست دادن آن ها خواهد بود.

پروژه های دیگر
ferdowsi-banner-m lact13 butane2