Top Top

شرکت معماری سازه‌های کششی دیبا

شرکت معماری سازه‌های کششی دیبا

شرکت دیبا در سال 2005 در تهرات تاسیس شده است و متخصص در زمینه سازه‌های پارچه‌ای می‌باشد. تا کنون این شرکت پروژه‌های زیادی را در شهرهای مختلف ایران به اتمام رسانده است. دیبا شرکتی است که با بهره‌گیری از کارشناسان خبره، آخرین متدها و دانش روز و همکاری با گروهی از متخصصین، خدمات مشاوره، طراحی، ساخت و نصب سازه‌های پارچه‌ای را ارائه می‌دهد.

مشاهده وب سایت

اطلاعات بیشتر

به عنوان مهندسین سازه ما با همکاری با عوامل دخیل در ساخت - کارفرمایان، معماران، مهندسین متخصص، صنعتگران و سازندگان - با تعهد شخصی، سعی در ارائه بهترین کار ممکن برای نسل‌های کنونی و آینده داریم.

اهمیت طراحی سایت ریسپانسیو (واکنش گرا)


از آنجایی که امروزه بیشتر کاربران از گوشی های هوشمند و تبلت خود برای انجام کارهای مختلف استفاده می کنند،وب سایت نیاز دارد تا نسبت به تغییر دستگاه و رزولوشن واکنش نشان دهد.عدم استفاده از این ویژگی سبب اجبار کاربران به مرور سایت شما به وسیله کامپیوتر یا لپتاپ نمی شود،بلکه آن ها را به سمت وب سایت های دیگری که خدمات مشابهی همچون شما ارائه کرده و دارای یک وب سایت حرفه ای و واکنش گرا هستند هدایت می کند.شما باید این امکان را برای مشتریان فراهم کنید که با هروسیله ای بتوانند از خدمات سایت شما استفاده کنند،مگر اینکه اصراری برای نگه داشتن آن ها نداشته باشید! از دیگر عوامل مهم در طراحی سایت ریسپانسیو این است تمام عناصر داخل و خارج صفحه با روش های مختلف بهینه سازی موتورهای جستجو در وسط صفحه قرار می گیرند،پس می توان نتیجه گرفت که طراحی سایت ریسپانسیو سئو-فرندلی است.
این نکته را فراوش نکنید که آمار استفاده کنندگان از گوشی های هوشمند و تبلت ها برای گشت و گذار در محیط اینترنت روز به روز در حال افزایش است،پس طراحی سایت واکنش گرا به معنی جذب تعداد بالایی از کاربران و تبدیل آن ها به مشتری و عدم انجام این کار به معنی از دست دادن آن ها خواهد بود.

پروژه های دیگر
ferdowsi-banner-m lact13 butane2