Top Top

مبلمان و طراحی برگینو

مبلمان و طراحی برگینو

صنعت مبلمان و دکوراسیون در ایران قدمتی طولانی دارد مقدار زیادی از اشتغال را در کشور  به خود اختصاص داده است. با توجه به بازار داخلی و اهمیت وجود برند در صنایع داخلی . برگینو تصمیم دارد با فعالیتی گروهی بین فعالان این عرصه اعم از تولیدکنندگان هنرمندان  و…  و گزینش تولیدات باکیفیت داخلی به عرضه محصولات در زمینه مبلمان و دکوراسیون تحت برندی به نام برگینو بپردازد. امید است با عرضه  محصولات باکیفیت  تولید داخل روز به روز شاهد ارتقاع سطع رضایتمندی مصرف کنندگان از برگینو باشیم. عرضه ی محصولات ایرانی با کیفیت هدف گروه برگینو است.در این راستا می کوشد با ارایه محصولات به روز و قابل رقابت با محصولات وارداتی به جلب نظر مشتریان بپردازد.

مشاهده وب سایت

اطلاعات بیشتر

برگینو سعی دارد با همکاری با فعالان صنعت مبلمان و همچنین هنرمندان دانشگاهیان و… با انجام فعالیتی گروهی و سیستماتیک به عرضه ی محصولات باکیفیت داخلی بپردازد . بدیهی است افراد با علایق و مهارت های مختلف می توانند با برگینو همکاری نمایند.

  • نام: مبلمان و طراحی برگینو
  • دسته: طراحی وب
  • آدرس: http://bargino.ir
  • تاریخ: 1395

اهمیت طراحی سایت ریسپانسیو (واکنش گرا)


از آنجایی که امروزه بیشتر کاربران از گوشی های هوشمند و تبلت خود برای انجام کارهای مختلف استفاده می کنند،وب سایت نیاز دارد تا نسبت به تغییر دستگاه و رزولوشن واکنش نشان دهد.عدم استفاده از این ویژگی سبب اجبار کاربران به مرور سایت شما به وسیله کامپیوتر یا لپتاپ نمی شود،بلکه آن ها را به سمت وب سایت های دیگری که خدمات مشابهی همچون شما ارائه کرده و دارای یک وب سایت حرفه ای و واکنش گرا هستند هدایت می کند.شما باید این امکان را برای مشتریان فراهم کنید که با هروسیله ای بتوانند از خدمات سایت شما استفاده کنند،مگر اینکه اصراری برای نگه داشتن آن ها نداشته باشید! از دیگر عوامل مهم در طراحی سایت ریسپانسیو این است تمام عناصر داخل و خارج صفحه با روش های مختلف بهینه سازی موتورهای جستجو در وسط صفحه قرار می گیرند،پس می توان نتیجه گرفت که طراحی سایت ریسپانسیو سئو-فرندلی است.
این نکته را فراوش نکنید که آمار استفاده کنندگان از گوشی های هوشمند و تبلت ها برای گشت و گذار در محیط اینترنت روز به روز در حال افزایش است،پس طراحی سایت واکنش گرا به معنی جذب تعداد بالایی از کاربران و تبدیل آن ها به مشتری و عدم انجام این کار به معنی از دست دادن آن ها خواهد بود.

پروژه های دیگر
ferdowsi-banner-m lact13 butane2