Top Top

نماد ایمن

نماد ایمن

شرکت Efectis Era پیشرو در علوم آتش، مهندسی، آزمون‏ ها، بازرسی و صدور گواهینامه می‏باشد که در سال 2004 با الحاق دو شرکت  CTICM فرانسوی و TNO هلندی، پایه‏ گذاری شد تا تجربه 60 ساله در فعالیت‏ های مربوط به آتش را در یک جا گردآورد. گروه Efectis Era شامل شرکت‏ هایی در هلند، فرانسه، اسپانیا، ترکیه، چین و آمریکای شمالی است. همچنین گروه Efectis Era دارای شرکت‏ های همکار جهت طراحی، توسعه و راه ‏اندازی آزمایشگاه‏ های آتش، انجام آزمون‏ های آتش در محل (Efectis OutLabs)می‏باشد. خدمات نماد ایمن در چهار گروه عمده، قابل ارائه به مهندسان مشاور، پیمانکاران، تولید کنندگان محصولات ساختمانی، صنایع حمل‏ و‏نقل، صنایع کشتی‏ سازی و دریانوردی، دکل‏ ها و تأسیسات نفتی، نیروگاه‏ های تولید انرژی و تأسیسات زیربنایی می‏ باشد:

مشاهده وب سایت

اطلاعات بیشتر

شرکت نماد ایمن در سال 1392 با هدف اراِئه خدمات تخصصی در زمینۀ علم آتش و با همکاری متخصصان داخلی تأسیس گردیده است و همچین با کسب نمایندگی انحصاری از شرکت Efectis Era امکان همکاری با شبکه ی گسترده‏ ای از متخصصان خارجی و صدور گواهینامه‏ های بین‏ المللی SAFE4FIRE و CE را دارا می باشد.

  • نام: نماد ایمن
  • دسته: طراحی وب
  • آدرس: 1394
  • تاریخ: http://namadimen.com

اهمیت طراحی سایت ریسپانسیو (واکنش گرا)


از آنجایی که امروزه بیشتر کاربران از گوشی های هوشمند و تبلت خود برای انجام کارهای مختلف استفاده می کنند،وب سایت نیاز دارد تا نسبت به تغییر دستگاه و رزولوشن واکنش نشان دهد.عدم استفاده از این ویژگی سبب اجبار کاربران به مرور سایت شما به وسیله کامپیوتر یا لپتاپ نمی شود،بلکه آن ها را به سمت وب سایت های دیگری که خدمات مشابهی همچون شما ارائه کرده و دارای یک وب سایت حرفه ای و واکنش گرا هستند هدایت می کند.شما باید این امکان را برای مشتریان فراهم کنید که با هروسیله ای بتوانند از خدمات سایت شما استفاده کنند،مگر اینکه اصراری برای نگه داشتن آن ها نداشته باشید! از دیگر عوامل مهم در طراحی سایت ریسپانسیو این است تمام عناصر داخل و خارج صفحه با روش های مختلف بهینه سازی موتورهای جستجو در وسط صفحه قرار می گیرند،پس می توان نتیجه گرفت که طراحی سایت ریسپانسیو سئو-فرندلی است.
این نکته را فراوش نکنید که آمار استفاده کنندگان از گوشی های هوشمند و تبلت ها برای گشت و گذار در محیط اینترنت روز به روز در حال افزایش است،پس طراحی سایت واکنش گرا به معنی جذب تعداد بالایی از کاربران و تبدیل آن ها به مشتری و عدم انجام این کار به معنی از دست دادن آن ها خواهد بود.

پروژه های دیگر
ferdowsi-banner-m lact13 butane2