Top Top

تاب دیبا

تاب دیبا

گرایش به طراحی و اجرای سازه هایی سبک، خلاقانه و اقتصادی امروزه به یکی از جریان های اصلی در تحول صنعت ساختمان تبدیل گردیده است. شرکت سازه های پارچه ای دیبا با تجربه ای بالغ بر یک دهه در طراحی سازه های سبک با استفاده از المانهای کابلی، فولادی و مش های پوششی، سعی در برآورده کردن این نیاز و تحقق طراحی های خلاقانه و پیچیده نموده است. فارغ از مباحث سازه ای و تاثیر بهره گیری از سازه های کابلی در بعد اقتصادی، این تکنولوژی به جهت کاهش ابعاد المانهای سازه ای نقش به سزایی در افزایش بهره وری و مطلوبیت فضایی ایفا می نماید. به عبارت دیگر، عدم ایجاد اخلال بصری یکی از مهمترین ویژگی های سازه های کابلی می باشند.

مشاهده وب سایت

اطلاعات بیشتر

هر گونه ی جانوری نیازهای منحصر به فرد خود را دارد، لذا ضرورت ایجاد یک محیط طبیعی برای نگهداری آن ها، چالشی را در معماری باغ وحش ها به وجود آورده است. این سازه های سبک، در عین ایمنی، پایداری، دوام و زیبایی، با تلفیق با محیط پیرامون، فضای کافی برای آزادی جهت ایجاد زیستگاه مناسب برای گونه ها فراهم می آورند. همچنین می توان پیاده روهایی مخصوص، جهت لذت از این منظره ها نیز طراحی نمود.

اهمیت طراحی سایت ریسپانسیو (واکنش گرا)


از آنجایی که امروزه بیشتر کاربران از گوشی های هوشمند و تبلت خود برای انجام کارهای مختلف استفاده می کنند،وب سایت نیاز دارد تا نسبت به تغییر دستگاه و رزولوشن واکنش نشان دهد.عدم استفاده از این ویژگی سبب اجبار کاربران به مرور سایت شما به وسیله کامپیوتر یا لپتاپ نمی شود،بلکه آن ها را به سمت وب سایت های دیگری که خدمات مشابهی همچون شما ارائه کرده و دارای یک وب سایت حرفه ای و واکنش گرا هستند هدایت می کند.شما باید این امکان را برای مشتریان فراهم کنید که با هروسیله ای بتوانند از خدمات سایت شما استفاده کنند،مگر اینکه اصراری برای نگه داشتن آن ها نداشته باشید! از دیگر عوامل مهم در طراحی سایت ریسپانسیو این است تمام عناصر داخل و خارج صفحه با روش های مختلف بهینه سازی موتورهای جستجو در وسط صفحه قرار می گیرند،پس می توان نتیجه گرفت که طراحی سایت ریسپانسیو سئو-فرندلی است.
این نکته را فراوش نکنید که آمار استفاده کنندگان از گوشی های هوشمند و تبلت ها برای گشت و گذار در محیط اینترنت روز به روز در حال افزایش است،پس طراحی سایت واکنش گرا به معنی جذب تعداد بالایی از کاربران و تبدیل آن ها به مشتری و عدم انجام این کار به معنی از دست دادن آن ها خواهد بود.

پروژه های دیگر
ferdowsi-banner-m lact13 butane2