Top Top

دکتر فرشید اربابی

دکتر فرشید اربابی

دکتر فرشید اربابی در سال ۱۳۸۴ از دانشگاه علوم پزشکی اصفهان با رتبه عالی در بورد سراسری رشته رادیوتراپی و انکولوژی فارغ التحصیل شد. او فعالیت حرفه ای خود را در ابتدا به عنوان هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی شروع کرد و در مدت ۵ سال چندین مقاله علمی فارسی و انگلیسی و کتاب به چاپ رساند و بیش از بیست پایان نامه را سرپرستی کرد. اکنون او به طور متمرکز به پژوهش و درمان تومورهای سیستم عصبی مرکزی(مغز و نخاع) و تومورهای پستان و دستگاه گوارشی پرداخته است.

مشاهده وب سایت

اطلاعات بیشتر

من و همکارانم هر روزه معتبرین سایتهای علمی دنیا را بررسی می کنیم و از میان آنها مطالبی را که فکر می کنیم برای شما جالب تر و مفیدتر است انتخاب می کنیم و پس از ترجمه در این قسمت قرار خواهیم داد. روشهای درمانی، رژیم های غذایی، مراقبت های پیشگیری و پس از درمان در این قسمت خواهند آمد. اگر می خواهید در مورد خاصی بیشتر بدانید، از صفحه تماس با ما در ارتباط باشید.

اهمیت طراحی سایت ریسپانسیو (واکنش گرا)


از آنجایی که امروزه بیشتر کاربران از گوشی های هوشمند و تبلت خود برای انجام کارهای مختلف استفاده می کنند،وب سایت نیاز دارد تا نسبت به تغییر دستگاه و رزولوشن واکنش نشان دهد.عدم استفاده از این ویژگی سبب اجبار کاربران به مرور سایت شما به وسیله کامپیوتر یا لپتاپ نمی شود،بلکه آن ها را به سمت وب سایت های دیگری که خدمات مشابهی همچون شما ارائه کرده و دارای یک وب سایت حرفه ای و واکنش گرا هستند هدایت می کند.شما باید این امکان را برای مشتریان فراهم کنید که با هروسیله ای بتوانند از خدمات سایت شما استفاده کنند،مگر اینکه اصراری برای نگه داشتن آن ها نداشته باشید! از دیگر عوامل مهم در طراحی سایت ریسپانسیو این است تمام عناصر داخل و خارج صفحه با روش های مختلف بهینه سازی موتورهای جستجو در وسط صفحه قرار می گیرند،پس می توان نتیجه گرفت که طراحی سایت ریسپانسیو سئو-فرندلی است.
این نکته را فراوش نکنید که آمار استفاده کنندگان از گوشی های هوشمند و تبلت ها برای گشت و گذار در محیط اینترنت روز به روز در حال افزایش است،پس طراحی سایت واکنش گرا به معنی جذب تعداد بالایی از کاربران و تبدیل آن ها به مشتری و عدم انجام این کار به معنی از دست دادن آن ها خواهد بود.

پروژه های دیگر
ferdowsi-banner-m lact13 butane2