Top Top

سازه های پارچه ای پیش مهندسی پوش

سازه های پارچه ای پیش مهندسی پوش

محصولات پیش مهندسی شده ی شرکت سازه های پارچه ای دیبا تحت نام پوش ارائه می گردد. طراحی این محصولات با در نظر گرفتن نیاز کارفرما و توجه به فاکتور زمان و قیمت انجام شده و جهت پوشش کافی شاپ، رستوران، پیاده رو، آلاچیق، پارکینگ و.. به کار برده می شود. پوش به سازه هایی اطلاق می شود که طراحی و محاسبات مهندسی آنها در اندازه های مختلف انجام شده و پس از سفارش مشتری، ساخته و در محل نصب می‏ شوند. ما تخصص فنی خود را در جهت تحقق کیفیت بالا و طراحی پیچیده و فرم های متنوع به کار می‎گیریم لذا پوش به یک انتخاب خوب برای مشتریان خلاق با دیدگاه های خاص تبدیل شده است.

مشاهده وب سایت

اطلاعات بیشتر

شرکت سازه‏ های پارچه ای دیبا، طیف گسترده ای از خدمات مشاوره و مهندسی را برای مشتریان خود فراهم کرده است که از این طریق علاوه بر ارایه‏ ی بهترین راه حل کاربردی در مساله ‏ی پوشش، امکان خلق فضای مطلوب در یک محیط، هماهنگی میان فرم و عملکرد سازه و الهام‏ گیری از طبیعت و سمبل ها را نیز میسر ساخته است. خدمات شرکت سازه های پارچه‏ ای دیبا از عقد قرارداد شروع می ‏شود و تا زمان تکمیل پروژه و پس از آن ، تمامی نیازهای مشتریان را تحت پوشش قرار می‏ دهد. این خدمات شامل موارد زیر است:

  • نام: سازه های پارچه ای پیش مهندسی پوش
  • دسته: طراحی وب
  • آدرس: http://www.pooshdiba.com
  • تاریخ: 1395

اهمیت طراحی سایت ریسپانسیو (واکنش گرا)


از آنجایی که امروزه بیشتر کاربران از گوشی های هوشمند و تبلت خود برای انجام کارهای مختلف استفاده می کنند،وب سایت نیاز دارد تا نسبت به تغییر دستگاه و رزولوشن واکنش نشان دهد.عدم استفاده از این ویژگی سبب اجبار کاربران به مرور سایت شما به وسیله کامپیوتر یا لپتاپ نمی شود،بلکه آن ها را به سمت وب سایت های دیگری که خدمات مشابهی همچون شما ارائه کرده و دارای یک وب سایت حرفه ای و واکنش گرا هستند هدایت می کند.شما باید این امکان را برای مشتریان فراهم کنید که با هروسیله ای بتوانند از خدمات سایت شما استفاده کنند،مگر اینکه اصراری برای نگه داشتن آن ها نداشته باشید! از دیگر عوامل مهم در طراحی سایت ریسپانسیو این است تمام عناصر داخل و خارج صفحه با روش های مختلف بهینه سازی موتورهای جستجو در وسط صفحه قرار می گیرند،پس می توان نتیجه گرفت که طراحی سایت ریسپانسیو سئو-فرندلی است.
این نکته را فراوش نکنید که آمار استفاده کنندگان از گوشی های هوشمند و تبلت ها برای گشت و گذار در محیط اینترنت روز به روز در حال افزایش است،پس طراحی سایت واکنش گرا به معنی جذب تعداد بالایی از کاربران و تبدیل آن ها به مشتری و عدم انجام این کار به معنی از دست دادن آن ها خواهد بود.

پروژه های دیگر
ferdowsi-banner-m lact13 butane2