Top Top

سلتیس

سلتیس

همیشه ارتباط نزدیکی بین تفسیر انسان از هستی و هنر وجود داشته است و بخش مهمی از اندیشه ها و گرایشهای ذهنی بشر در قالب آثار هنری بازتاب یافته است ، در هر عصر و دوره ای که نحوه نگرش و تفکر او دستخوش تغییر گردیده تحولی در آثار هنری آن دوره رقم خورده است، به عبارتی هنر پدید آمده از نوعی تفکر و فرهنگ و تفسیر جدیدی از زیباییست و زیبایی بی انتهاست. شركت سلتیس با این شعار و با هدف شناسایی و واردات با كیفیت ترین محصولات روزاروپا درزمینه دكوراسیون داخلی تاسیس گردیده است و درحال حاضریكی ازبزرگترین واردكنندگان كاغذدیواری ازاروپا بوده و نمایندگی انحصاری شركت Marburg آلمان در ایران را داراست. همچنین شركت سلتیس از طریق اعطای نمایندگیهای رسمی، توانسته است شبكه توزیع و فروش خود را درتمام استانهای كشورگسترش دهد.

مشاهده وب سایت

اطلاعات بیشتر

گروه سلتیس مفتخر است از سال 93 در جهت دسترسی بیش از پیش سلیقه های ایرانی به لوکس ترین محصولات اروپا و همچنین حضوری پررنگ تر و سبد کالایی کاملتر و خدماتی متمایز که همواره شایسته هر ایرانی بوده همکاری خود را به طور مستقیم با برند ماربورگ ، به صورت نمایندگی انحصاری آغاز نموده است. این گروه بر آن است تا با ارائه محصولات این برند در تمامی سبک های مطابق با سلیقه ایرانی (در زمینه های کلاسیک-مدرن- اداری - نوجوان- کودک) ونیز با بهره گیری از کارشناسان مجرب و تیمی کارآزموده سهم ویژه ای در رسیدن به هدف شما که همانا داشتن محیطی خاص و زیباست داشته باشد.

اهمیت طراحی سایت ریسپانسیو (واکنش گرا)


از آنجایی که امروزه بیشتر کاربران از گوشی های هوشمند و تبلت خود برای انجام کارهای مختلف استفاده می کنند،وب سایت نیاز دارد تا نسبت به تغییر دستگاه و رزولوشن واکنش نشان دهد.عدم استفاده از این ویژگی سبب اجبار کاربران به مرور سایت شما به وسیله کامپیوتر یا لپتاپ نمی شود،بلکه آن ها را به سمت وب سایت های دیگری که خدمات مشابهی همچون شما ارائه کرده و دارای یک وب سایت حرفه ای و واکنش گرا هستند هدایت می کند.شما باید این امکان را برای مشتریان فراهم کنید که با هروسیله ای بتوانند از خدمات سایت شما استفاده کنند،مگر اینکه اصراری برای نگه داشتن آن ها نداشته باشید! از دیگر عوامل مهم در طراحی سایت ریسپانسیو این است تمام عناصر داخل و خارج صفحه با روش های مختلف بهینه سازی موتورهای جستجو در وسط صفحه قرار می گیرند،پس می توان نتیجه گرفت که طراحی سایت ریسپانسیو سئو-فرندلی است.
این نکته را فراوش نکنید که آمار استفاده کنندگان از گوشی های هوشمند و تبلت ها برای گشت و گذار در محیط اینترنت روز به روز در حال افزایش است،پس طراحی سایت واکنش گرا به معنی جذب تعداد بالایی از کاربران و تبدیل آن ها به مشتری و عدم انجام این کار به معنی از دست دادن آن ها خواهد بود.

پروژه های دیگر
ferdowsi-banner-m lact13 butane2