Top Top

مؤسسه آموزش عالی ايرانيان

مؤسسه آموزش عالی ايرانيان

مؤسسه آموزش عالی ايرانيان، يک مؤسسه غيرانتفاعی است كه از سوی وزارت علوم، تحقيقات و فناوری تأييد شده‌است. اين مؤسسه با موفق‌ترين مؤسسه‌های آموزش عالی مديريت در دنيا همكاری می كند تا بالاترين سطح از آموزش ها را در اختيار مديران حرفه‌ای ايرانی قرار دهد. اين مؤسسه زمينه هایی فراهم كرده تا استادان برجسته بين المللی و شخصيت‌های موفق سازمان‌ها بتوانند اطلاعات خود را از آخرين شيوه‌ها و تجربيات مديريتی با در نظر گرفتن شرایط بازار ايران ارائه دهند.

مشاهده وب سایت

اطلاعات بیشتر

مؤســــســه آمــوزش عـالـی ايـرانـيـان قـصــد دارد به فــارغ التحـصيـلان خود این توانایی را بدهد که بتوانند ایـده‌های خود را به باورها و مهارت‌های عملی لازم برای رسیدن به موفقیت مجهز نمایند.

  • نام: مؤسسه آموزش عالی ايرانيان
  • دسته: طراحی وب
  • آدرس: http://ibs.ir/en/Home
  • تاریخ: 1394

اهمیت طراحی سایت ریسپانسیو (واکنش گرا)


از آنجایی که امروزه بیشتر کاربران از گوشی های هوشمند و تبلت خود برای انجام کارهای مختلف استفاده می کنند،وب سایت نیاز دارد تا نسبت به تغییر دستگاه و رزولوشن واکنش نشان دهد.عدم استفاده از این ویژگی سبب اجبار کاربران به مرور سایت شما به وسیله کامپیوتر یا لپتاپ نمی شود،بلکه آن ها را به سمت وب سایت های دیگری که خدمات مشابهی همچون شما ارائه کرده و دارای یک وب سایت حرفه ای و واکنش گرا هستند هدایت می کند.شما باید این امکان را برای مشتریان فراهم کنید که با هروسیله ای بتوانند از خدمات سایت شما استفاده کنند،مگر اینکه اصراری برای نگه داشتن آن ها نداشته باشید! از دیگر عوامل مهم در طراحی سایت ریسپانسیو این است تمام عناصر داخل و خارج صفحه با روش های مختلف بهینه سازی موتورهای جستجو در وسط صفحه قرار می گیرند،پس می توان نتیجه گرفت که طراحی سایت ریسپانسیو سئو-فرندلی است.
این نکته را فراوش نکنید که آمار استفاده کنندگان از گوشی های هوشمند و تبلت ها برای گشت و گذار در محیط اینترنت روز به روز در حال افزایش است،پس طراحی سایت واکنش گرا به معنی جذب تعداد بالایی از کاربران و تبدیل آن ها به مشتری و عدم انجام این کار به معنی از دست دادن آن ها خواهد بود.

پروژه های دیگر
ferdowsi-banner-m lact13 butane2