Top Top

ماناپیام

ماناپیام

ما در نظر "شهرت" به با ارزش ترین دارایی یک سازمان و پایه و اساس برای هر عملکرد کسب و کار موفق در دراز مدت. این است که چرا ما پرورش و حفاظت از اعتبار سازمان اجازه می دهد آنها به ادغام پیام متفاوت به بیان دیدگاه به بازار ارائه آنها را با راه حل های ارتباطی امکان پذیر و منطقی است. ما در حال توسعه برنامه های موفق، ارتباطات راهبردی برای یک طیف متنوع از کسب و کار و شرکت های فعال در چارچوب کسب و کار ایران و یا برای کسانی که تازه به چشم انداز شرکت ایران تخصصی. شورای ما مشتریان کمک خواهد کرد را به شما معرفی و حفظ شهرت، هویت سازمانی، و ارتباط موثر و فعالیت های روابط عمومی در تمام سطوح.

مشاهده وب سایت

اطلاعات بیشتر

ما یک آژانس روابط عمومی بسیار ماهر کار به ایجاد روابط متقابلا سودمند بین سازمان و مخاطبان خود را از طریق ارتباطات استراتژیک. این چیزی است که ما عشق را به انجام. ما برای اولین بار توسعه یک درک کامل از چگونه می توانید در صنعت خود را جا، نکات کلیدی که افتراق شما، نام تجاری و محصولات را از رقبای خود را، و سپس ما برنامه ریزی و اجرای کمپین های استراتژیک و روابط عمومی و ارتباطات بازاریابی جامع که شما را به نزدیک تر اهداف کسب و کار خود را.

اهمیت طراحی سایت ریسپانسیو (واکنش گرا)


از آنجایی که امروزه بیشتر کاربران از گوشی های هوشمند و تبلت خود برای انجام کارهای مختلف استفاده می کنند،وب سایت نیاز دارد تا نسبت به تغییر دستگاه و رزولوشن واکنش نشان دهد.عدم استفاده از این ویژگی سبب اجبار کاربران به مرور سایت شما به وسیله کامپیوتر یا لپتاپ نمی شود،بلکه آن ها را به سمت وب سایت های دیگری که خدمات مشابهی همچون شما ارائه کرده و دارای یک وب سایت حرفه ای و واکنش گرا هستند هدایت می کند.شما باید این امکان را برای مشتریان فراهم کنید که با هروسیله ای بتوانند از خدمات سایت شما استفاده کنند،مگر اینکه اصراری برای نگه داشتن آن ها نداشته باشید! از دیگر عوامل مهم در طراحی سایت ریسپانسیو این است تمام عناصر داخل و خارج صفحه با روش های مختلف بهینه سازی موتورهای جستجو در وسط صفحه قرار می گیرند،پس می توان نتیجه گرفت که طراحی سایت ریسپانسیو سئو-فرندلی است.
این نکته را فراوش نکنید که آمار استفاده کنندگان از گوشی های هوشمند و تبلت ها برای گشت و گذار در محیط اینترنت روز به روز در حال افزایش است،پس طراحی سایت واکنش گرا به معنی جذب تعداد بالایی از کاربران و تبدیل آن ها به مشتری و عدم انجام این کار به معنی از دست دادن آن ها خواهد بود.

پروژه های دیگر
ferdowsi-banner-m lact13 butane2