Top Top

اپلیکیشن موبایل رویان دارو

اپلیکیشن موبایل رویان دارو

این نرم افزار به سفارش شرکت رویان دارو تهیه شده است که لیست کاملی از محصولات این شرکت شامل داروهای حیوانی می شود که به سه گروه داروهای ویژه حیوانات خانگی، طیور و دام بزرگ تقسیم بندی شده اند. هدف از تهیه این نرم افزار سهولت دسترسی به اطلاعات داروها برای دام پزشکان و سایر فعالین در این زمینه می باشد و سعی بر آن شده تا به کمک معماری و دسته بندی صحیح و دقیق داروها و همچنین امکان جستجوی دارو، کاربر قادر باشد تا به سادگی و سرعت به اطلاعات مورد نیاز خود دست یابد. قابلیت های نرم افزار به صورت مختصر: یافتن دارو بر اساس نوع حیوان (Animal Target) یافتن دارو بر اساس طبقه بندی دارویی (آنتی بیوتیک ها، ویتامین ها و ...) جستجوی دارو بر اساس نام تجاری دارو جستجوی دارو بر اساس نام ژنریک دارو فیلتر کردن لیست داروها بر اساس تولید ( تولید رویان دارو / داروی خارجی ) فیلتر کردن لیست دارو بر اساس شکل مصرف دارو ( تزریقی، پودرمخلوط در دان، و ... )

مشاهده وب سایت

اطلاعات بیشتر

شرکت داروسازي رويان دارو،توليد كننده و توزيع كننده انواع محصولات دارويي دام وطيوربا نام اوليه جامدات آفاق در سال 1384 تاسيس گرديد.اين شركت طی مدت کوتاه وپس از مطالعه وتحقيقات لازم ، با بهره گیری از نیروهای متخصص و مجرب در بخش های داروسازی ،دامپزشکی و مهندسی اقدام به تدوين يك برنامه توسعه در قالب فازهاي چهارگانه با هدف تحقق كامل تا سال 1395 نمود. در فاز اول اين برنامه طراحي، ساخت و راه اندازی کارخانه جدید تولید داروهای دامپزشکی درمدت كمتر از نه ماه باسرمايه گذاري ثابت بالغ بر پنجاه ميليارد ريال در شهرک صنعتی شرق استان سمنان به انجام رسيده و بهره برداري از آن طي مراسمي در دي ماه 1388 رسما آغاز گرديد.

  • نام: اپلیکیشن موبایل رویان دارو
  • دسته: همه پروژه ها
  • آدرس: #
  • تاریخ: 1393

اهمیت طراحی سایت ریسپانسیو (واکنش گرا)


از آنجایی که امروزه بیشتر کاربران از گوشی های هوشمند و تبلت خود برای انجام کارهای مختلف استفاده می کنند،وب سایت نیاز دارد تا نسبت به تغییر دستگاه و رزولوشن واکنش نشان دهد.عدم استفاده از این ویژگی سبب اجبار کاربران به مرور سایت شما به وسیله کامپیوتر یا لپتاپ نمی شود،بلکه آن ها را به سمت وب سایت های دیگری که خدمات مشابهی همچون شما ارائه کرده و دارای یک وب سایت حرفه ای و واکنش گرا هستند هدایت می کند.شما باید این امکان را برای مشتریان فراهم کنید که با هروسیله ای بتوانند از خدمات سایت شما استفاده کنند،مگر اینکه اصراری برای نگه داشتن آن ها نداشته باشید! از دیگر عوامل مهم در طراحی سایت ریسپانسیو این است تمام عناصر داخل و خارج صفحه با روش های مختلف بهینه سازی موتورهای جستجو در وسط صفحه قرار می گیرند،پس می توان نتیجه گرفت که طراحی سایت ریسپانسیو سئو-فرندلی است.
این نکته را فراوش نکنید که آمار استفاده کنندگان از گوشی های هوشمند و تبلت ها برای گشت و گذار در محیط اینترنت روز به روز در حال افزایش است،پس طراحی سایت واکنش گرا به معنی جذب تعداد بالایی از کاربران و تبدیل آن ها به مشتری و عدم انجام این کار به معنی از دست دادن آن ها خواهد بود.

پروژه های دیگر
ferdowsi-banner-m lact13 butane2