Top

درباره سیمیاتِک

گروه راهکارهای فناوری سیمیاتِک، شرکتی است در زمینه‌ی طراحی و بهینه‌سازی وب‌سایت، که اکنون به پشتوانه‌ی اعتماد و محبت شما، می‌تواند خدماتی ارائه دهد، که شایسته‌ی هر ایرانی است. تیم سیمیاتِک با ارتقاء کیفیت مداوم، ﺑﺎ اﺳﺘﻔﺎده از ﻧﯿﺮوﻫﺎی ﻣﺘﺨﺼﺺ و ﻣﺠﺮب و ﮐﺴﺐ داﻧﺶ روز مفتخر است تا با ارائه‌ خدماتی تخصصی همچون مشاوره ، طراحی وب سایت، طراحی وب اپلیکیشن، پشتیبانی وب‌سایت، بازاریابی اینترنتی، ارتقا و رتبه‌بندی در موتورهای جستجو و مدیریت محتوا آمادگی خود را برای فعالیت در جهت خشنودی و کسب رضایت مشتریان عزیز اعلام کند. ما آماده ارائه راه حل های دیجیتال خلاقانه و کارآمد برای کسب و کار آنلاین شما هستیم.

سیمیاتِک در چه بخش هایی کمک شما خواهد کرد

خدمات

طراحی سایت و برنامه نویسی

رشد چشمگیر اینترنت در زندگی و دنیای پیرامون ما بر هیچکس پوشیده نیست؛ امروزه تمامی کسب و کارها به دنبال استفاده از این رسانه برای دستیابی به گروه مخاطب عظیم تری برای محصولات و خدمات خود هستند. یک وب سایت حرفه‎ای می‎تواند یک سرمایه گذاری ارزشمند برای یک کسب و کار جدید باشد یا حتی فراهم آورنده ترافیک و مشتریان بالقوه برای یک کسب و کارقدیمی، سنتی و ضعیف! یک وبسایت‎ حرفه‎ای و غنی، مشتریان بالقوه و موجود را قادر می‎سازد تا درباره محصولات و خدمات شما بیشتر و موثرتر بدانند و نسبت به شما حس مالکیت پیدا کنند. طراحی سایت را از بهترین ها بخواهید.

اپلیکیشن موبایل

با توجه به مطالعات و گزارشات صورت گرفته نیاز به اپلیکیشن‎های سازگار با تلفن‎های هوشمندمشتریان، بیشتر نمود می‎یابد. استفاده از اپلیکیشن‎های مرورگر، بازی‎های نرم افزاری، رسانه‎های اجتماعی، بیزنسی، فروشگاهی و همچنین تعاملی، در تلفن‎ها و تبلت‎های هوشمند بسیار فراگیر شده است و این موضوع ما را به طراحی و معرفی کسب و کار خود در قالب اپلیکیشن‎های موبایل علاوه بر نسخه واکنش گرای وبسایت سوق می‎دهد. این نوع تفکر، ما را به نتایج بسیار مهمی می‎رساند. امروزه علاوه بر طراحی سایت ،پیاده سازی اپلیکیشن موبایل یکی از مهم ترین دغدغه های شرکت های معتبر می باشد.

طراحی بات تلگرام

ربات تلگرام می تواند به عنوان یک نرم افزار مبتنی بر وب، یا یک نرم افزار نصب شونده روی سیستم عامل ویندوز، لینوکس یا اپل مورد استفاده کاربران قرار بگیرد. از آنجا که نرم افزار برای پلتفرم ها یا بسترهای ویژه به کار گرفته می شوند شاید یکی از بهترین شیوه های ارائه نرم افزار برای همه بسترها به صورت فوری طراحی سفارشی ربات تلگرام باشد. در طراحی ربات تلگرام شما می توانید در تمام پلتنفرم های دسکتاپ (مانند ویندوز، لینوکس و اپل) و همه موبایل ها (مانند ویندوز، اپل و اندروید) و وب صاحب یک نرم افزار ساده و متحد الشکل باشید.

بهینه سازی برای موتورهای جستجو

تبلیغات آنلاین و به خصوص سئوی حرفه‎ ای توسط گروه سیمیاتِک در قراردهی وبسایت‎های مشتریان در صفحات برتر و به خصوص صفحه اول نتایج جستجوی گوگل، به دلیل برخورداری از تیم فنی و مهندسی مجرب و متخصص، مشاوره و نظارت در انتخاب کلمات و عبارات کلیدی مناسب هر کسب و کار در صنعت مربوطه،اجرای کمپین‎ های سئو و ویکی اختصاصی، ارائه نتایج شفاف و پر واضح سئو، بررسی و ارائه نتایج بهینه بودن وبسایت در وبسایت‎های مرجع می‎باشد. طراحی سایت یک شرکت اولین قدم نمایش در دنیای وب می باشد و پس از آن فعالیت سئو بر روی سایت مهم ترین قدم است.

سوشال مارکتینگ

دسترسی میلیون ها کاربر به رسانه ها و شبکه های اجتماعی در سراسر جهان موجب شده تا این رسانه ها مورد توجه افراد و جوامع زیادی قرار بگیرد و به خصوص از محبوبیت خاصی در میان قشر جوان ما برخوردار شوند. به عنوان بخشی از بازاریابی دیجیتال یکپارچه، توسعه انواع رسانه های اجتماعی باعث می‌شود که مشتریان شما به راحتی و تنها با حضور در رسانه‌های اجتماعی بتوانند به خدمات شما دست یابند. بنابراین شناخت صحیح این رسانه ها و نحوه استفاده از آن ها موجب می شود کاربران و بازدید کننده‌های بیشتری از سایت شما بازدید کنند. به گونه ای که تاثیر آن برای شما غیر قابل باور است.

پشتیبانی

نگهداری و بروزرسانی وب‌ سایت از مهمترین وظایفی است که مدیر یک وب‌ سایت به عهده دارد. یک وب‌ سایت بدون پشتیبانی و نگهداری مناسب پس از مدتی از شکل استاندارد خود خارج خواهد شد. محتوای وب‌ سایت به صورت غیر استاندارد وارد وب‌ سایت خواهد شد و رتبه‌ی شما در موتورهای جستجو تنزل خواهد کرد یا مطابق انتظار شما رشد نخواهد کرد. این‌ها همگی به این معناست که برای خوب نگه‌داشته شدن وب‌ سایتتان، یا باید زمان بسیار زیادی را صرف کنید و یا اینکه این وظیفه را به نیروهای متخصص دیگری واگذار کنید

ما باور داریم

ما تیمی متشکل از افراد متخصص داریم که علاقه‌ی شدیدی به تکنولوژی روز بین همه‌ی ما وجود دارد، کار تیمی را خوب می‌شناسیم و برای داشتن بهترین تیم، سیمیاتِک را بر پایه اصول شش گانه رشد، مشتری محوری، شفافیت، احترام، گسترش دانش، توجه و تعهد به مسئولیت‌های اجتماعی گسترش دادیم.
با باور این ارزش‌های سازمانی، در مسیر موفقیت حرکت می‌کنیم و برای ماندن در این مسیر و پیشتاز بودن در صنعت رسانه‌های دیجیتال، به ارزش‌های ساز‌مانی‌‌ مان پایبندیم.

طراحی خلاقانه

متفاوت تر از بقیه دیده شوید

یک طراحی وب سایت خلاقانه که تنها توسط شخصی با تجربه و کارکشته، بعلاوه با استعداد در زمینه طراحی سایت به دست می‌آید چیزی است که شدیدا در این دوره یعنی زمان رقابت مجازی شدید میان شرکت‌ها و اشخاص مختلف نیاز به آن احساس می‌شود.چنین وب سایت‌هایی که پروژه ای بسیار متفاوت از دیگر پروژه های متداول بشمار می روند، برگ برنده اساسی شرکت ها خواهند بود، چون همانطور که می دانید زمانیکه صرف داشتن یک شعبه مجازی در دنیای اینترنت امتیاز محسوب می شد پشت سر ما بوده و اکنون که بی شمار طراحی سایت شرکتی و دیگر انواع آن صورت گرفته، تنها یک ایده خلاقانه می‌تواند پلی به سمت پیروزی باشد.

برندینگ

برای شما برندسازی خواهیم کرد

بسیاری از کسب و کارها اگر به جای تولید انبوه و تلاش فراوان، یک استراتژی مناسب اختیار می کردند و برند خود را می ساختند، می توانستند که با کار و تلاش کمتر همان میزان سود را کسب کنند. برند شدن به این راحتی نیست اما همیشه نتیجه اش لذت بخش است. هم برای ما و هم برای شما که صاحب برند هستید.

مارکتینگ بر اساس محتوا

محتوای مفید برای وب سایت شما

قطعا سایتی که بروزرسانی مرتب نداشته باشد، هزینه ای بیش نیست. برای اینکه از وب سایت خود سود ببرید و موجبات رشد سازمان، موسسه یا حتی شخص خودتان را در اینترنت فراهم آورید می بایست بروزرسانی مرتب و اختصاصی داشته باشید. بله ، کار ساده ای نیست و زمان زیادی از شما را می گیرد. به همین دلیل سیمیاتِک برای همدلی و همراهی شما عزیزان در طول فعالیت های خود، توانایی انجام این کار را دارد.

راهکارهای فناوری سیمیاتِک

راهکارهای فناوری سیمیاتک

برای ما افتخار بزرگی است که بتوانیم با برطرف نمودن تمام نیازهای آنلاین شما به بهترین نحو ممکن، در خدمت شما باشیم.