Top Top

آبان حساب

آبان حساب

موسسه حسابرسی و خدمات مدیریت آبان حساب (حسابداران رسمی) در تاریخ 02/04/1381 در اداره ثبت شرکتها و موسسات غیر تجاری تهران تحت شماره 14067 به ثبت رسیده و از همان سال به عنوان عضو جامعه حسابداران رسمی ایران (IACPA) پذیرفته شده است . این موسسه به عنوان معتمد بورس دارای پروانه کار حرفه ای به شماره عضویت 81080 از سوی جامعه حسابداران رسمی ایران است. آنچه که مؤسسه حسابرسی آبان حساب در چهارده سال گذشته انجام داده ارائه خدمات به سازمانها، بنگاهای بخش دولتی، شرکتهای تجاری و افراد بوده است. شرکتهای خدمات ارتباطی، بانکها و موسسات مالی و اعتباری، شرکتهای فولادی و صنایع معدنی، شرکتهای خودرو و کشتیرانی، دانشگاهها و مراکز فرهنگی و آموزشی از جمله مشتریانی بوده اند که آبان حساب افتخار ارائه خدمات به انها در حوزه انواع حسابرسی، بازرسی قانونی، مشاوره خدمات (مالی، مالیاتی،بیمه) و ارزیابی سهام داشته است.

مشاهده وب سایت

اطلاعات بیشتر

ما به کارکرد پیچیده سیستم ها، انطباق و تکامل کمک می کنیم تا بتوانند به جوامع و جامعه نفوذ کنند - چه در بازار سرمایه، نظام مالیاتی و چه در سیستم های اقتصادی که در آن تجارت وجود دارد. ما به مشتریانمان جهت تصمیم گیری های آگاهانه کمک می کنیم.

اهمیت طراحی سایت ریسپانسیو (واکنش گرا)


از آنجایی که امروزه بیشتر کاربران از گوشی های هوشمند و تبلت خود برای انجام کارهای مختلف استفاده می کنند،وب سایت نیاز دارد تا نسبت به تغییر دستگاه و رزولوشن واکنش نشان دهد.عدم استفاده از این ویژگی سبب اجبار کاربران به مرور سایت شما به وسیله کامپیوتر یا لپتاپ نمی شود،بلکه آن ها را به سمت وب سایت های دیگری که خدمات مشابهی همچون شما ارائه کرده و دارای یک وب سایت حرفه ای و واکنش گرا هستند هدایت می کند.شما باید این امکان را برای مشتریان فراهم کنید که با هروسیله ای بتوانند از خدمات سایت شما استفاده کنند،مگر اینکه اصراری برای نگه داشتن آن ها نداشته باشید! از دیگر عوامل مهم در طراحی سایت ریسپانسیو این است تمام عناصر داخل و خارج صفحه با روش های مختلف بهینه سازی موتورهای جستجو در وسط صفحه قرار می گیرند،پس می توان نتیجه گرفت که طراحی سایت ریسپانسیو سئو-فرندلی است.
این نکته را فراوش نکنید که آمار استفاده کنندگان از گوشی های هوشمند و تبلت ها برای گشت و گذار در محیط اینترنت روز به روز در حال افزایش است،پس طراحی سایت واکنش گرا به معنی جذب تعداد بالایی از کاربران و تبدیل آن ها به مشتری و عدم انجام این کار به معنی از دست دادن آن ها خواهد بود.

پروژه های دیگر
ferdowsi-banner-m lact13 butane2