Top Top

آریانا پترو توان

آریانا پترو توان

شرکت مهندسی آریانا پترو توان درسال 1384 با استفاده از تیم مهندسی و بازرگانی با سابقه و مجرب، با هدف طراحی ، تأمین نصب و راه اندازی تجهیزات مورد نیاز صنایع نفت و گاز پتروشیمی، نیروگاه و فولاد، تاسیس و با بهره گيري از کادری مجرب در صنایع و ارتباط نزديك با توليدكنندگان و مشاوران خارجي به سرعت به یک مجموعه چند منظوره طراحی، تامین، نصب و راه اندازی تجهیزات صنعتی تبدیل و در چند سال اخیر نقش ارزنده ای در شکوفایی صنایع کشور داشته است. این شرکت دارای گواهی نامه های ISO-29001 , ISO 9001 از شرکت TUV Nord آلمان می باشد.

مشاهده وب سایت

اطلاعات بیشتر

هم اکنون این شركت بعنوان نماينده انحصاری تعدادي از توليدكنندگان خارجي در ايران، قادر به تامين انواع پمپ، الکترو موتور، ترانسفورماتورهای قدرت و توزیع برق، شیرآلات صنایع نفت و گاز، لوله، اتصالات و سیستمهای تولید اکسیژن، نیتروژن و آرگون صنعتی (ASU)، پکیج های LNG و خطوط جوش و اسپول اتوماتیک جهت استفاده در صنایع مذكور به صورت تحويل در سايت، نصب و راه اندازي و انجام خدمات پس از فروش مي باشد. همچنین آریانا پترو توان از جهت مراودات اقتصادی و بازرگانی عضو فعال اتاقهای بازرگانی ایران-بریتانیا و ایران-فرانسه میباشد.

اهمیت طراحی سایت ریسپانسیو (واکنش گرا)


از آنجایی که امروزه بیشتر کاربران از گوشی های هوشمند و تبلت خود برای انجام کارهای مختلف استفاده می کنند،وب سایت نیاز دارد تا نسبت به تغییر دستگاه و رزولوشن واکنش نشان دهد.عدم استفاده از این ویژگی سبب اجبار کاربران به مرور سایت شما به وسیله کامپیوتر یا لپتاپ نمی شود،بلکه آن ها را به سمت وب سایت های دیگری که خدمات مشابهی همچون شما ارائه کرده و دارای یک وب سایت حرفه ای و واکنش گرا هستند هدایت می کند.شما باید این امکان را برای مشتریان فراهم کنید که با هروسیله ای بتوانند از خدمات سایت شما استفاده کنند،مگر اینکه اصراری برای نگه داشتن آن ها نداشته باشید! از دیگر عوامل مهم در طراحی سایت ریسپانسیو این است تمام عناصر داخل و خارج صفحه با روش های مختلف بهینه سازی موتورهای جستجو در وسط صفحه قرار می گیرند،پس می توان نتیجه گرفت که طراحی سایت ریسپانسیو سئو-فرندلی است.
این نکته را فراوش نکنید که آمار استفاده کنندگان از گوشی های هوشمند و تبلت ها برای گشت و گذار در محیط اینترنت روز به روز در حال افزایش است،پس طراحی سایت واکنش گرا به معنی جذب تعداد بالایی از کاربران و تبدیل آن ها به مشتری و عدم انجام این کار به معنی از دست دادن آن ها خواهد بود.

پروژه های دیگر
ferdowsi-banner-m lact13 butane2