Top Top

توسعه ساخت و صنعت دیباج

توسعه ساخت و صنعت دیباج

شرکت توسعه ساخت و صنعت دیباج در سال 1394 به منظور افزایش تمرکز گروه دیبا در انجام پروژه های ساختمانی و به عنوان بازوی پیمانکاری این گروه آغاز به فعالیت نمود. این شرکت در راستای اهداف گروه دیبا که همانا پوشش خلاهای مهندسی موجود در صنعت ساختمان ایران و همچنی افزایش توان معماران، کارفرمایان و سرمایه گذاران در ایجاد سازه های فاخر و برازنده می باشد، گام نهاده و در این راستا علاوه بر ارائه خدمات معمول پیمانکاران ساختمانی، به صورت متمرکز در 5 حوزه ذیل فعالیت می نماید:

مشاهده وب سایت

اطلاعات بیشتر

نمای یک ساختمان می بایست ماهیت و عمکردی فراتر از یک پوسته صرف ایفا نماید. در حقیقت در احداث نمای ساختمانها ضروریست تکنولوژی و مصالح به نحوی به کار گرفته شوند تا در نهایت پوسته ای کامل از هر دو جنبه زیبایی و عملکردی حاصل گردد.

  • نام: توسعه ساخت و صنعت دیباج
  • دسته: طراحی وب
  • آدرس: http://dibaajco.com
  • تاریخ: 1395

اهمیت طراحی سایت ریسپانسیو (واکنش گرا)


از آنجایی که امروزه بیشتر کاربران از گوشی های هوشمند و تبلت خود برای انجام کارهای مختلف استفاده می کنند،وب سایت نیاز دارد تا نسبت به تغییر دستگاه و رزولوشن واکنش نشان دهد.عدم استفاده از این ویژگی سبب اجبار کاربران به مرور سایت شما به وسیله کامپیوتر یا لپتاپ نمی شود،بلکه آن ها را به سمت وب سایت های دیگری که خدمات مشابهی همچون شما ارائه کرده و دارای یک وب سایت حرفه ای و واکنش گرا هستند هدایت می کند.شما باید این امکان را برای مشتریان فراهم کنید که با هروسیله ای بتوانند از خدمات سایت شما استفاده کنند،مگر اینکه اصراری برای نگه داشتن آن ها نداشته باشید! از دیگر عوامل مهم در طراحی سایت ریسپانسیو این است تمام عناصر داخل و خارج صفحه با روش های مختلف بهینه سازی موتورهای جستجو در وسط صفحه قرار می گیرند،پس می توان نتیجه گرفت که طراحی سایت ریسپانسیو سئو-فرندلی است.
این نکته را فراوش نکنید که آمار استفاده کنندگان از گوشی های هوشمند و تبلت ها برای گشت و گذار در محیط اینترنت روز به روز در حال افزایش است،پس طراحی سایت واکنش گرا به معنی جذب تعداد بالایی از کاربران و تبدیل آن ها به مشتری و عدم انجام این کار به معنی از دست دادن آن ها خواهد بود.

پروژه های دیگر
ferdowsi-banner-m lact13 butane2