Top Top

جامعه کلینیکال انکولوژی

جامعه کلینیکال انکولوژی

جامعه ی ایرانی کلینیکال انکولوژی، یک سازمان حرفه ای با بیش از ۲۳۰۰ عضو انکولوژیست به تعالی خدمات درمان از بیمار، آموزش، پژوهش و مدیریت در انکولوژی اختصاص یافته است. در اواخر دهه ی ۶۰، تعدادی از پزشکان انکولوژیست که در انگلستان آموزش دیده به کشور بازگشتند و برای اولین بار برای درمان تومورهای solid با رادیوتراپی و شیمی درمانی را شروع کردند. بعد از چند سال پزشکان انکولوژیست آموزش دیده در انگلستان به همراه جمعی دیگر از متخصصان رادیولوژی و فیزیک پزشکی شامل دکتر افشاری، دکتر شهراد، دکتر مرتضوی، دکتر دهشیری، دکتر قندی، دکتر امین، دکتر همایون فر و دکتر غفاری شروع به آموزش دستیاران حوزه ی کلینیکال انکولوژی کردند. بعدها آن ها تصمیم گرفتند یک جامعه ی تخصصی در حوزه ی کلینیکال انکولوژی را بنیان گذاری کنند و این حاصل تلاشش آنان بود که در سال ۱۹۷۷ پایتخت ایران، انجمن کلینیکال آنکولوژی ایران (جامعه ی ایرانی کلینیکال انکولوژی) پایه گذاری شد.

مشاهده وب سایت

اطلاعات بیشتر

در اواخر دهه ی ۹۰، به دنبال بهبود شرایط اقتصادی و اجتماعی در کشور و با افزایش تعداد فارغ التحصیلان در حوزه ی کلینیکال انکولوژی، انجمن کلینیکال آنکولوژی ایران فعالیت های خود را با برنامه های از پیش تعیین شده از سر گرفت و هدف عمده ی این کار بالا بردن سطح استاندارد در آموزش، پژوهش، مراقبت از بیمار در حوزه ی کلینیکال انکولوژی مطابق با استاندارد های بین المللی بود. بنابراین عصر کلینیکال انکولوژی مدرن در ایران در اوایل دهه ۲۰۰۰ شروع شد و از آن زمان با پیوستن بیش از ۱۷۰ عضو، این سازمان نقش مهمی را در کنترل سرطان در ایران ایفا کرده است.

اهمیت طراحی سایت ریسپانسیو (واکنش گرا)


از آنجایی که امروزه بیشتر کاربران از گوشی های هوشمند و تبلت خود برای انجام کارهای مختلف استفاده می کنند،وب سایت نیاز دارد تا نسبت به تغییر دستگاه و رزولوشن واکنش نشان دهد.عدم استفاده از این ویژگی سبب اجبار کاربران به مرور سایت شما به وسیله کامپیوتر یا لپتاپ نمی شود،بلکه آن ها را به سمت وب سایت های دیگری که خدمات مشابهی همچون شما ارائه کرده و دارای یک وب سایت حرفه ای و واکنش گرا هستند هدایت می کند.شما باید این امکان را برای مشتریان فراهم کنید که با هروسیله ای بتوانند از خدمات سایت شما استفاده کنند،مگر اینکه اصراری برای نگه داشتن آن ها نداشته باشید! از دیگر عوامل مهم در طراحی سایت ریسپانسیو این است تمام عناصر داخل و خارج صفحه با روش های مختلف بهینه سازی موتورهای جستجو در وسط صفحه قرار می گیرند،پس می توان نتیجه گرفت که طراحی سایت ریسپانسیو سئو-فرندلی است.
این نکته را فراوش نکنید که آمار استفاده کنندگان از گوشی های هوشمند و تبلت ها برای گشت و گذار در محیط اینترنت روز به روز در حال افزایش است،پس طراحی سایت واکنش گرا به معنی جذب تعداد بالایی از کاربران و تبدیل آن ها به مشتری و عدم انجام این کار به معنی از دست دادن آن ها خواهد بود.

پروژه های دیگر
ferdowsi-banner-m lact13 butane2