Top Top

پارسیان آذین زند

پارسیان آذین زند

گروه بين المللي پارسيان آذين زند نماينده انحصاري كاغذ ديواري A.S آلمان وomexco بلژيك در خاورميانه، با تكيه بر متخصصين معماري و تجربه مديران برجسته با هدف ارتقاي صنعت دكوراسيون داخلي پا به عرصه فعاليت نهاده است . عمده فعاليت اين شركت ارائه و توزيع انواع كاغذ ديواري از بهترين برندهاي اروپايي ميباشد كه همگي داراي درصد وينيل استاندارد، قابل شستشو، مقاوم در برابر نور آفتاب و سازگار با محيط زيست و داراي تاييديه از معتبرترين مراكز استاندارد جهاني ميباشد . كارشناسان مجرب اين شركت با استفاده از تجربيات خود و در نظر گرفتن انواع سليقه هاي ايراني، اقدام به انتخاب و معرفي آلبوم هاي مدرن، كلاسيك، كودك از بين تمامي آلبوم هاي كمپاني A.S نموده و با مشاوره و راهنمايي در خصوص ديزاين داخلي ساختمان همواره ياري رسان شما خواهد بود. اميد است با همياري مشتريا ن محترم بتوانيم سهم كوچكي از ايجاد سبكي نودر زندگي شما داشته باشيم .

مشاهده وب سایت

اطلاعات بیشتر

كيفيت و قيمت مناسب كاغذ ديواري، تنوع طرح، مطابقت با استانداردهاي جهاني، شارژ به موقع موجودي، راهنمايي و مشاوره كارشناسان فروش، ارسال سريع بار به تمامي نقاط ايران و اعطاي عامليت در سراسر ايران بصورت كنترل شده ازامتيازات شركت پارسيان آذين زند مي باشد . اين گروه همواره آماده بهره مندي از انتقادات و پيشنهادات شما همراهان محترم خواهد بود .

  • نام: پارسیان آذین زند
  • دسته: طراحی وب
  • آدرس: http://azinzand.com
  • تاریخ: 1390

اهمیت طراحی سایت ریسپانسیو (واکنش گرا)


از آنجایی که امروزه بیشتر کاربران از گوشی های هوشمند و تبلت خود برای انجام کارهای مختلف استفاده می کنند،وب سایت نیاز دارد تا نسبت به تغییر دستگاه و رزولوشن واکنش نشان دهد.عدم استفاده از این ویژگی سبب اجبار کاربران به مرور سایت شما به وسیله کامپیوتر یا لپتاپ نمی شود،بلکه آن ها را به سمت وب سایت های دیگری که خدمات مشابهی همچون شما ارائه کرده و دارای یک وب سایت حرفه ای و واکنش گرا هستند هدایت می کند.شما باید این امکان را برای مشتریان فراهم کنید که با هروسیله ای بتوانند از خدمات سایت شما استفاده کنند،مگر اینکه اصراری برای نگه داشتن آن ها نداشته باشید! از دیگر عوامل مهم در طراحی سایت ریسپانسیو این است تمام عناصر داخل و خارج صفحه با روش های مختلف بهینه سازی موتورهای جستجو در وسط صفحه قرار می گیرند،پس می توان نتیجه گرفت که طراحی سایت ریسپانسیو سئو-فرندلی است.
این نکته را فراوش نکنید که آمار استفاده کنندگان از گوشی های هوشمند و تبلت ها برای گشت و گذار در محیط اینترنت روز به روز در حال افزایش است،پس طراحی سایت واکنش گرا به معنی جذب تعداد بالایی از کاربران و تبدیل آن ها به مشتری و عدم انجام این کار به معنی از دست دادن آن ها خواهد بود.

پروژه های دیگر
ferdowsi-banner-m lact13 butane2