Top Top

کمپین کودکان ایران حاضر

کمپین کودکان ایران حاضر

دامستوس به عنوان بانی طرح «کودکان ایران حاضر»، یکی از برندهای شرکت یونیلیور است که با تاکید بر شعار «بهداشت برای همه» ماموریت خود را تأمین بهداشت برای همه مردم و در سراسر دنیا تعریف کرده است. دامستوس، پاک‌‌‌‏کننده و سفیدکننده ای غلیظ است که به میکروب‌زدایی 100% سطوح کمک می‌کند. این سفیدکننده قوی برای لکه‌های آشپزخانه، سرویس‌بهداشتی، تمامی سطح‌ها‏، لباس‌ها و ظرف‌ها مناسب است و با نابودی میکروب‌ها، بهداشت، سلامت و آرامش را به مردم هدیه می‏دهد. دامستوس برای تأمین و ارتقای بهداشت، به ویژه برای کودکان، با ایجاد دسترسی به سرویس بهداشتی برای 25 میلیون نفر تا سال 2020 به تحقق هدف زندگی پایدار (Sustainable Living Target) شرکت یونیلیور کمک می‏کند.

مشاهده وب سایت

اطلاعات بیشتر

با توجه به اینکه تولیدات شرکت یونیلیور (با بیش از 400 برند از جمله لیپتون، سیگنال، داو، کلیر و لوکس) روزانه توسط 2 میلیارد نفر در سراسر دنیا مصرف می‌شود، این شرکت مسئولیت اجتماعی خود را ترویج زندگی پایدار و سازگار با محیط زیست قرار داده است و بر آن است تا سال 2020 به بیش از 1 میلیارد نفر کمک کند تا از سلامت و تندرستی بیشتری برخوردار باشند.

  • نام: کمپین کودکان ایران حاضر
  • دسته: طراحی وب
  • آدرس: http://www.hazeram.ir
  • تاریخ: 1395

اهمیت طراحی سایت ریسپانسیو (واکنش گرا)


از آنجایی که امروزه بیشتر کاربران از گوشی های هوشمند و تبلت خود برای انجام کارهای مختلف استفاده می کنند،وب سایت نیاز دارد تا نسبت به تغییر دستگاه و رزولوشن واکنش نشان دهد.عدم استفاده از این ویژگی سبب اجبار کاربران به مرور سایت شما به وسیله کامپیوتر یا لپتاپ نمی شود،بلکه آن ها را به سمت وب سایت های دیگری که خدمات مشابهی همچون شما ارائه کرده و دارای یک وب سایت حرفه ای و واکنش گرا هستند هدایت می کند.شما باید این امکان را برای مشتریان فراهم کنید که با هروسیله ای بتوانند از خدمات سایت شما استفاده کنند،مگر اینکه اصراری برای نگه داشتن آن ها نداشته باشید! از دیگر عوامل مهم در طراحی سایت ریسپانسیو این است تمام عناصر داخل و خارج صفحه با روش های مختلف بهینه سازی موتورهای جستجو در وسط صفحه قرار می گیرند،پس می توان نتیجه گرفت که طراحی سایت ریسپانسیو سئو-فرندلی است.
این نکته را فراوش نکنید که آمار استفاده کنندگان از گوشی های هوشمند و تبلت ها برای گشت و گذار در محیط اینترنت روز به روز در حال افزایش است،پس طراحی سایت واکنش گرا به معنی جذب تعداد بالایی از کاربران و تبدیل آن ها به مشتری و عدم انجام این کار به معنی از دست دادن آن ها خواهد بود.

پروژه های دیگر
ferdowsi-banner-m lact13 butane2