Top Top

FFP Medco

FFP Medco

FFP یک گروه پزشکی است که در سال 2016 میلادی، با هدف ارائه بهترین خدمات مراقبت از بیمار، با بهترین شیوه ها و راه حل های پزشکی و مراقبت پوستی تاسیس شد. تیم حرفه ای و با تجربه آن از بهترین متخصصان پزشکی، با تجربه گسترده در زمینه پوست و مراقبت از پوست، به پشتوانه سالها تحقیق در بهترین موسسات در ایران تشکیل شده است. گروه FFP همچنین دارای بهترین تیم دارویی با سال ها تجربه در بازار ایران است. 

مشاهده وب سایت

اطلاعات بیشتر

تیم کسب و کار FPP در ارائه بهترین شرکت های دارویی و پوستی در زمینه مراقبت از پوست و مراقبت های بهداشتی به بازار ایران اختصاص داده شده است تا بتواند بهترین خدمات بهداشتی در دسترس مشتریان خود را ارائه دهد.

اهمیت طراحی سایت ریسپانسیو (واکنش گرا)


از آنجایی که امروزه بیشتر کاربران از گوشی های هوشمند و تبلت خود برای انجام کارهای مختلف استفاده می کنند،وب سایت نیاز دارد تا نسبت به تغییر دستگاه و رزولوشن واکنش نشان دهد.عدم استفاده از این ویژگی سبب اجبار کاربران به مرور سایت شما به وسیله کامپیوتر یا لپتاپ نمی شود،بلکه آن ها را به سمت وب سایت های دیگری که خدمات مشابهی همچون شما ارائه کرده و دارای یک وب سایت حرفه ای و واکنش گرا هستند هدایت می کند.شما باید این امکان را برای مشتریان فراهم کنید که با هروسیله ای بتوانند از خدمات سایت شما استفاده کنند،مگر اینکه اصراری برای نگه داشتن آن ها نداشته باشید! از دیگر عوامل مهم در طراحی سایت ریسپانسیو این است تمام عناصر داخل و خارج صفحه با روش های مختلف بهینه سازی موتورهای جستجو در وسط صفحه قرار می گیرند،پس می توان نتیجه گرفت که طراحی سایت ریسپانسیو سئو-فرندلی است.
این نکته را فراوش نکنید که آمار استفاده کنندگان از گوشی های هوشمند و تبلت ها برای گشت و گذار در محیط اینترنت روز به روز در حال افزایش است،پس طراحی سایت واکنش گرا به معنی جذب تعداد بالایی از کاربران و تبدیل آن ها به مشتری و عدم انجام این کار به معنی از دست دادن آن ها خواهد بود.

پروژه های دیگر
ferdowsi-banner-m lact13 butane2