Top Top

مهد افتاب

مهد افتاب

در طول سال ها کار با کودک هیچ انگیزه ای جز تلاش برای به وجود آوردن شرایطی مطلوب تر برای کودکان مد نظر نبود و امروز هزاران بار خداوند منان را شکر که علیرغم مشکلات فراوان آروزهایم برای کودکان سرزمینم به بار نشست فضایی مناسب با آموزشی پربار که بر پایه های تربیت کودک شکل می گیرد همراه با برنامه ریزی که میلیون ها کودک در سراسر دنیا لذت آن را تجربه کرده اند فرا راه ماست...

مشاهده وب سایت

اطلاعات بیشتر

مهد کودک و آمادگی خصوصی آفتاب در مهر ماه سال 1378 با حضور 40 (چهل) کودک و 8 (هشت) نفر کادر تاسیس و آغاز به کار نمود. دانش و عشق پایه های اصلی این ساختار بود و تجربه های گرانبهایی که با کودکان شکل گرفت همراه با حمایت خانواده های محترم موجب تحکیم این مجموعه شد.

  • نام: مهد افتاب
  • دسته: طراحی وب
  • آدرس: #
  • تاریخ: 1392

اهمیت طراحی سایت ریسپانسیو (واکنش گرا)


از آنجایی که امروزه بیشتر کاربران از گوشی های هوشمند و تبلت خود برای انجام کارهای مختلف استفاده می کنند،وب سایت نیاز دارد تا نسبت به تغییر دستگاه و رزولوشن واکنش نشان دهد.عدم استفاده از این ویژگی سبب اجبار کاربران به مرور سایت شما به وسیله کامپیوتر یا لپتاپ نمی شود،بلکه آن ها را به سمت وب سایت های دیگری که خدمات مشابهی همچون شما ارائه کرده و دارای یک وب سایت حرفه ای و واکنش گرا هستند هدایت می کند.شما باید این امکان را برای مشتریان فراهم کنید که با هروسیله ای بتوانند از خدمات سایت شما استفاده کنند،مگر اینکه اصراری برای نگه داشتن آن ها نداشته باشید! از دیگر عوامل مهم در طراحی سایت ریسپانسیو این است تمام عناصر داخل و خارج صفحه با روش های مختلف بهینه سازی موتورهای جستجو در وسط صفحه قرار می گیرند،پس می توان نتیجه گرفت که طراحی سایت ریسپانسیو سئو-فرندلی است.
این نکته را فراوش نکنید که آمار استفاده کنندگان از گوشی های هوشمند و تبلت ها برای گشت و گذار در محیط اینترنت روز به روز در حال افزایش است،پس طراحی سایت واکنش گرا به معنی جذب تعداد بالایی از کاربران و تبدیل آن ها به مشتری و عدم انجام این کار به معنی از دست دادن آن ها خواهد بود.

پروژه های دیگر
ferdowsi-banner-m lact13 butane2