Top Top

کمت اینترپرایز

کمت اینترپرایز

Comet Enterprises (UK) Ltd یک شرکت متمرکز ایرانی است که بیش از 40 سال پیش تاسیس شده است. این شرکت در تهران بنیانگذاری شد و  هم اکنون شبکه ای از دفاتر در لندن، آمستردام و کانادا دارد. کمت در درجه اول یک سازمان مشاوره و نمایندگی است و از زمان شروع آن در سال 1972، کمت بر بخش های کلیدی بازار که نیازمند فن آوری های جدید، خدمات مشاوره ای و نوآوری است متمرکز شده است. امروزه فعالیت های اصلی آن انرژی (سوخت های فسیلی، انرژی تولیدی و تجدید پذیر)، حمل و نقل هوایی و دریایی بوده و دانش عمیقی از درک روش ها و رویه های سازمان ها و شیوه های ایرانی و غربی به دست آورده است.

مشاهده وب سایت

اطلاعات بیشتر

  • نام: کمت اینترپرایز
  • دسته: طراحی وب
  • آدرس:
  • تاریخ:

اهمیت طراحی سایت ریسپانسیو (واکنش گرا)


از آنجایی که امروزه بیشتر کاربران از گوشی های هوشمند و تبلت خود برای انجام کارهای مختلف استفاده می کنند،وب سایت نیاز دارد تا نسبت به تغییر دستگاه و رزولوشن واکنش نشان دهد.عدم استفاده از این ویژگی سبب اجبار کاربران به مرور سایت شما به وسیله کامپیوتر یا لپتاپ نمی شود،بلکه آن ها را به سمت وب سایت های دیگری که خدمات مشابهی همچون شما ارائه کرده و دارای یک وب سایت حرفه ای و واکنش گرا هستند هدایت می کند.شما باید این امکان را برای مشتریان فراهم کنید که با هروسیله ای بتوانند از خدمات سایت شما استفاده کنند،مگر اینکه اصراری برای نگه داشتن آن ها نداشته باشید! از دیگر عوامل مهم در طراحی سایت ریسپانسیو این است تمام عناصر داخل و خارج صفحه با روش های مختلف بهینه سازی موتورهای جستجو در وسط صفحه قرار می گیرند،پس می توان نتیجه گرفت که طراحی سایت ریسپانسیو سئو-فرندلی است.
این نکته را فراوش نکنید که آمار استفاده کنندگان از گوشی های هوشمند و تبلت ها برای گشت و گذار در محیط اینترنت روز به روز در حال افزایش است،پس طراحی سایت واکنش گرا به معنی جذب تعداد بالایی از کاربران و تبدیل آن ها به مشتری و عدم انجام این کار به معنی از دست دادن آن ها خواهد بود.

پروژه های دیگر
ferdowsi-banner-m lact13 butane2